AutoCont nejlepším prodejcem produktů Kerio v roce 2012

Praha (leden 2013)– Společnost AutoCont CZ získala ocenění za nejlepšího prodejce produktů Kerio v kategorii The Best Kerio Reseller 2012 pro český trh, na Slovensku se tímto titulem pyšní AutoCont SK. Slaví tedy hned dvojité vítězství.

Společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, již tradičně vyhlásila nejlepší prodejce roku 2012 z řad svých certifikovaných partnerů. Ocenění byla udělena resellerům z České republiky a Slovenska ve dvou kategoriích – The Best Kerio Reseller 2012 a Skokan roku 2012. První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

Vítězem kategorie Best Kerio Reseller 2012 získala pro český trh společnost AutoCont CZ, pro slovensko pak AutoCont SK.

„Produkty Kerio svou jednoduchostí a vysokou kvalitou patří již dlouhodobě do portfolia nabízených produktů společnosti AutoCont. Toto ocenění je především známkou pro naše obchodní a technické specialisty, kteří s vysokou profesionalitou a obchodní i technickou znalostí nabízí a implementují produkty Kerio našim zákazníkům,“ uvádí Milan Jandora, produkt a partner manager pro oblast bezpečnosti a managementu v IT.

Obchodní kanál Kerio v České republice a na Slovensku patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio. V České republice má společnost Kerio Technologies 57 certifikovaných partnerů a na Slovensku 21 certifikovaných partnerů.