Tiskové zprávy - 2018

AUTOCONT získal certifikaci Titanium i ocenění nejvýznamnější partner Dell EMC

Praha (duben 2018) - Poprvé od spojení Dell a EMC oceňovala společnost Dell EMC za ukončený fiskální rok své nejlepší partnery. AUTOCONT získal v České republice významné ocenění „Channel Partner of the Year“, zároveň mu obchodní výsledky i splněné certifikace specialistů umožnili lokálně, jako jednomu z mála partnerů dosáhnout na nejvyšší partnerský status DellEMC Titanium Partner.

Dvě významná partnerská ocenění Kaspersky Lab pro AUTOCONT

Praha (duben 2018) - Společnost AutoCont CZ a.s. získala dvě významná ocenění za rok 2017 od Kaspersky Lab. Byla oceněna jako největší partner roku v celém regionu střední a východní Evropy a také za největší projekt roku v České republice.

S novým informačním systémem Microsoft Dynamics AX obslouží Baťa více zákazníků

Ostrava (březen 2018) - Společnost Baťa navyšuje podíl velkoobchodního prodeje na svých celkových tržbách s pomocí nového informačního systému od AutoCont CZ a.s. Zároveň se nemusí starat o provoz systému, protože ten je společností AutoCont kompletně outsourcován.

AUTOCONT dominoval oceněním nejlepších partnerů Hewlett-Packard Enterprise

Praha (únor 2018) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala tři ocenění za rok 2017 od Hewlett-Packard Enterprise. Prvenství získala nejen jako největší partner roku 2017, ale odnesla si také další dvě ceny v hlavních oblastech produktových technologií – HPE Datacenter Infrastructure a HPE Aruba.

Společnost ENGIE se stará o své zákazníky v cloudu díky Microsoft Dynamics 365

Ostrava (leden 2018) - Společnost ENGIE vsadila v rámci své strategie řízení vztahů se zákazníky na řešení Microsoft Dynamics 365, které jí na míru dodala společnost AutoCont CZ a.s. Přístup o rozjetých projektech a svých zákaznících mohou obchodníci vidět kdykoliv a kdekoliv, celé totiž běží v cloudu jako služba.