AutoCont získal nejvíce ocenění HP Partner roku 2012

AutoCont získal nejvíce ocenění HP Partner roku 2012

(Praha, únor 2013) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala za rok 2012 nejvíce ocenění mezi partnery HP ve své historii. AutoCont získal cenu v kategorii absolutních prodejů všech HP produktů, cenu v oblasti HP Industry Standard Servers, HP Storage, HP Networking, cenu za prodej HP služeb a cenu největších komerčních partnerů divize HP Printing and Personal Systems - divize nabízející notebooky, počítače, pracovní stanice, tisková řešení do komerční sféry.

Předání cen proběhlo dne 29. ledna během slavnostního večera konaného v pražském hotelu Boscolo za účasti nejvyššího vedení společnosti HP - Jana Kameníčka, generálního ředitele české pobočky a Eriky Lindauerové, ředitelky divize Printing and Personal Systems Group pro Českou republiku a Slovensko. Za skupinu AutoCont ocenění převzal ředitel pražského regionálního obchodního centra Vít Ševčík.

„V posledních letech silně investujeme do oblasti technologií datových center nejen z pohledu šíře našich certifikací a kompetencí, ale i z pohledu lidského kapitálu. Pro další rozvoj a úspěch je ovšem podstatné sledovat všechny nové trendy odvětví. A trendy, dle našeho názoru nejzásadnější, promítnout i do naší nabídky produktů, technologií a služeb. Velmi raně jsme do naší nabídky zakomponovali nejen řešení virtualizace serverů, ale i virtualizaci storage a sítí. Nabízíme nejprogresivnější řešení koncových zařízení. Máme zajímavou, neustále se rozšiřující nabídku Cloud řešení. Ocenění udělená společností HP pokládáme za potvrzení správně zvolené strategie,“ komentuje získaná ocenění Petr Ježek, manažer divize koncových zařízení společnosti AutoCont.

AutoCont je i pro rok 2013 preferovaným GOLD partnerem společnosti HP a disponuje osvědčeními v několika oblastech HP specializací. Mezi nejvýše ceněné patří HP Converged Infrastructure Specialist, HP Advanced Computing Specialist, HP Advanced Storage Specialist, HP Advanced Networking Specialist, HP Personal Computing Specialist, HP Workstation Specialist, HP DesignJet Value Specialist a HP ServiceONE Expert Specialist. Stejnou šíři specializací má jen několik málo vybraných společností na trhu. Dané specializace garantují zákazníkovi, že pracuje s dodavatelem, který dosáhl nejvyššího stupně certifikace v dané oblasti technologií a je zákazníkovi schopen doporučit a implementovat nejefektivnější řešení. AutoCont je zároveň autorizovaný HP servisní partner pro celé spektrum komerčních produktů HP, pro některé vybrané enterprise produkty nabízí i certifikované instalační služby.