AutoCont byl vyhlášen TOP Business partnerem společnosti IBM za rok 2012

Praha (březen 2013) – AutoCont CZ a.s. získal ocenění TOP BUSINESS PARTNER společnosti IBM v oblasti Hardware a Services.

Autocont TOP BUSINESS PARTNER společnosti IBM v oblasti Hardware a Services

„S IBM historicky budujeme velmi širokou spolupráci, která je prověřena, pro obě strany přínosná a poskytuje vysoký užitek zákazníkům. Technologie a produkty IBM vnímají zákazníci jako známku nejvyšší kvality, rádi se k nim vrací a oceňují i podporu, kterou jim tento výrobce nabízí. AutoCont reaguje na pozici IBM v očích zákazníků a snaží se jejich produkty nejen nabízet s maximální profesionalitou a odborností, ale především doplnit o potřebné služby ať už v oblasti presales, návrzích řešení, vlastních instalací ale i následného servisu. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka služeb se zaměřením na přípravy řešení, dodávané aplikace, tvorbu programů na klíč, konfigurování HW, podpůrné služby (jako např. monitoring, outsourcing, cloud) je dostatečně široká a zákazníkům tak můžeme spolu s IBM nabídnout opravdu komplexní integrovaná řešení jejich IT infrastruktury “, uvedl Petr Věžník, product presales manager v oblasti serverů, storage a sítí společnosti AutoCont.

O to, aby zákazníci získali vždy maximální užitek z technologií a produktů IBM se v AutoContu stará nemalý tým specialistů, vlastnících nejvyšší odborné certifikace (IBM Certified Technical a Sales Specialist a Certified Specialist pro oblast Storage, Power Systems, XIV Storage Systems, Storwize, Tivoli Storage atd.), kteří navíc úzce spolupracují s odborníky v IBM. Takto zákazníkům dlouhodobě garantujeme kvalitní služby a poskytujeme ideální podmínky pro rozvoj firem a jejich IT.