Další vlastnosti Dynamics 365

Business Intelligence
Efektivnější procesy a vyšší produktivita jsou jedna věc, ale až skutečná schopnost analyzovat data a získávat v reálném čase postřehy a doporučení umožní získat konkurenční výhody. V Microsoft Dynamics 365 je obsažen pokročilý analytický nástroj Microsoft Power BI, který dokáže vytěžit rozsáhlá podniková data a v relevantní a přehledné podobě je nabídnout každému zaměstnanci.

Prediktivní analýza
Analýza skutečnosti a minulosti nestačí? S Dynamics 365 lze využít prediktivních analýz Microsoft Cortana Intelligence. Data v Dynamics 365 lze díky Azure IoT vytěžovat přímo z připojených zařízení ve výrobě, v retailové prodejně nebo třeba komunikovat se servisovanými produkty u zákazníků.

Řížení změn
Jediná jistota v nové digitální ekonomice je neustálá změna. Je proto důležité, aby byla vaše organizace dynamická a schopná pružně měnit procesy. Pomocí nástroje Microsoft Flow obsaženého v Dynamics 365 získají zaměstnanci schopnost skládat, modifikovat a rozšiřovat procesy napříč aplikacemi v reálném čase, aniž by bylo nutné využít podporu interního IT nebo dodavatele.

Mobilita
Chcete části podnikové aplikace používat také na mobilním zařízení? Pokročilý uživatel, opět bez podpory IT odborníků, dokáže pomocí Microsoft PowerApps vytvořit a využívat mobilní aplikaci bez ohledu na platformu mobilu či tabletu.

Integrace
Důležitou novinkou Microsoft Dynamics 365 je rovněž integrace s Microsoft Office 365. Ještě nikdy nebyl strukturovaný a procesně svázaný svět podnikových aplikací tak přirozeně propojen s nestrukturovaným světem kancelářských aplikací pro podporu produktivity.