Logo eKatalog Logo AutoCont

Závada? Toshiba vrací peníze!

Japonská legenda nespí, legenda je živá! To je Toshiba. Dojde-li v 1. roce záruky k uznané záruční závadě, dostáváte peníze zpět. Jak? Na vybrané modely poskytuje TOSHIBA záruku 3 roky u zákazníka a navíc v prvním roce ještě záruku spolehlivosti (= oprava + vrácení peněz v případě uznané záruční vady). Legendární japonská spolehlivost je tu zpátky v podobě notebooků a ultrabooků pověstných modelových řad SatellitePro, Portégé a Tecra. V naší nabídce najdete unikátně kompletní portfolio notebooků TOSHIBA a také převratný mobilní zero klient. Mobilní klient vypadá jako notebook a přitom má pouze klávesnici a displej. Operační systém je zabezpečeně uložený přímo na čipu. Slouží k bezpečnému a rychlému připojení k virtuálním desktopům přes protokoly Citrix HDX, VMware VMX a Microsoft RDP/RDX. Požádejte nás o zapůjčení vzorku a vyzkoušejte si Toshibu na vlastní oči.

Více info

Náramek Fit Pro nesundáte ani v bazénu

Samsung Gear Fit2 Pro neztratíte ani v bazénu nebo ve sprše, protože jej nemusíte odkládat. Na jediný pohled uvidíte své aktivity, spánek a fitness statistiky. Udělejte si vlastní plán trasy a pak ji sledujte v reálném čase na mapě. Získáte dokonalý přehled o své fyzické úrovni i zdraví.

5 198 | 6 289 s dph
Více info

Nezničitelný trhák

Porouchá se? Dostanete peníze zpět! Špičkový Ultrabook 13,3“ s dotykovým IPS displejem, procesorem i7-7500U, 16GB RAM a 512GB SSD, Thunderbolt portem, čtečkou otisků, Windows 10 Pro 64-bit. Maximální výdrž až 10 hodin, hmotnost 1,05 kg; záruka 3 roky u zákazníka, při záruční závadě v 1. roce vám Toshiba přístroj opraví a vrátí peníze.

29 900 | 36 179 s dph
Více info

49“ infodisplej s wifi

Samsung PH49F je displej s vestavěným přehrávačem obsahu, do kterého pošlete informace a reklamní sdělení přes RJ45/WiFi. Má zcela nový vestavěný přehrávač, je odolný proti prachu a vodě (IP5x), vydrží provoz 24/7. Vysoká svítivost 700 cd a matný panel zaručují čitelnost bez odlesků. Ideální panel do výrobních hal i kancelářských budov.

45 902 | 55 541 s dph
Více info

Apple Watch S3

Chytré koučování. Vylepšená aplikace Srdeční tep. Tvoje oblíbené playlisty. A vestavěný výškoměr. To jsou Apple Watch Series 3. Počítají se všemi tvými aktivitami, motivují tě a udržují na příjmu. Ještě líp než dřív. Apple Watch jsou nejen chytré, ale i designově precizně zpracované, odolné proti poškození a oděrkám.

8 117 | 9 821 s dph
Více info

Profi prezentér Logitech i pro Skype

S prezentérem Logitech Spotlihgt Plus ukazujete po displeji svého počítače a zvýraznění ukazovátkem nebo paprskem je viditelné pro diváky v místnosti i pro ty co sdílení sledují online. Můžete spouštět odkazy, přehrávat videa a další akce. Pouhá 1 minuta nabíjení umožní 3 hodiny prezentování. Vibrace upozorní na vypršení časového limitu.

2 789 | 3 374 s dph
Více info

Padesát jednou ranou

K projektoru EPSON EB-2250U se připojí přes LAN nebo WIFI až 50 prezentujících najednou a mohou obraz sdílet postupně nebo projekční plochu rozdělit na více částí. Prezentaci můžete ovládat i gesty, bez dálkového ovládání nebo myši. Obraz má 5000 lm a rozlišení FHD.

33 325 | 40 323 s dph
Více info