Logo eKatalog Logo AutoCont

Luxusní novinka od HP!

Nový model řady HP ZBook představuje extrémní výkon vyhovující všem nestandartním požadavkům. HP ZBook 17 G5 nabízí možnosti nejmodernějšího stolního počítače propojeny s mobilitou a svobodou v těle laptopu. Od této chvíle můžete pracovat rychle a snadno s obrovským množstvím dat i na cestách, vytvářet či upravovat nový obsah, nebo si jen užívat luxusního displeje.

130 162 | 157 496 s dph
Více info

Precizní skvost od Dellu

Dell Precision 5530 je vyroben tak, aby exceloval a navržen, aby zapůsobil. Nejlehčí, nejtenčí a nejmenší patnáctipalcová pracovní stanice v sobě ukrývá doposud tu nejlepší konfiguraci. A protože s velkou mocí jde ruku v ruce i velká zodpovědnost, nabízí Dell kromě velkého výkonu i odpovídající chlazení a zabezpečení přístroje.

54 631 | 66 104 s dph
Více info

Neuvěřitelná výdrž

Zůstaňte produktivní celý den a zabývejte se jen tím, co vás zajímá. Lenovo ThinkPad T580 nemusíte kontrolovat! Nádherný displej, množství portů a pohodlné boční dokování jsou připraveny pro snadné a rychlé použití. A baterie? Ta vydrží neuvěřitelných 27 hodin, tedy více než dva pracovní dny.

51 440 | 62 242 s dph
Více info

Ideální firemní laptop

Model Dell Precision 3530 patří k trhákům v porovnání ceny a kvality. Řemeslná kvalita zpracování se kloubí s nejnovějšími šesti jádrovými procesory Intel® Core™ a Xeon® 8. generace, které doplňuje profesionální grafika NVIDIA Quadro®. Patnáctipalcová mobilní pracovní stanice je zosobněním ideálního firemního laptopu pro každodenní používání.

36 636 | 44 330 s dph
Více info

Připraven na cokoli

Vytvořen pro podnikání, ale připraven na cokoli. Lenovo ThinkPad L580 vám díky své všestrannosti, výkonu a přenosnosti usnadní práci. Nezatěžujte zbytečně svůj procesor díky dedikované grafické kartě a vysokokapacitnímu úložišti HDD. S podporou LTE-A WWAN dosáhnete na signál i v těch nejodlehlejších místech.

32 699 | 39 566 s dph
Více info

Zosobněná kreativita

Přeneste své nápady do digitální formy a sdílejte je, s kýmkoliv budete právě vy chtít! Dell Latitude 3390 vám předá všechny nástroje, abyste se dokázali přesně vyjádřit a upoutat pozornost. Konvertibilní laptop nabízí hned čtyři podpůrné módy pro co nejlepší využití dotykového displeje. Své si tak najde začátečník i pokročilý uživatel.

22 435 | 27 146 s dph
Více info

Jiný úhel pohledu

Podívejte se na problém ze všech možných úhlů a vyřešte ho dokonale. S Lenovo ThinkPad L380 Yoga dotáhnete ke zdárnému konci cokoli. Perfektní partner pro váš byznys nabízí všestrannost, výkon a mobilitu, stejně jako poslední procesory a grafiku pro využití v jakémkoliv podpůrném módu.

21 031 | 25 448 s dph
Více info

Zapojte ostatní

Propojte svou kancelář s modelem HP ProBook x360 a zvyšte efektivitu celého oddělení. Věřte ve svůj tým a umožněte mu rychlou a snadnou práci v několika aplikacích současně s nejnovějšími procesory Intel®, které zvyšují produktivitu, mají vysoký grafický výkon a pomáhají prodloužit životnost baterie. Sdílejte své nápady a řešení, HP ProBook se postará, aby ho viděly ty správné oči.

18 316 | 22 162 s dph
Více info