Produkty dedikované byznysu - SSD disky

Proč měnit celý vozový park, když se stačí podívat pod kapotu a vyměnit jedinou komponentu? Investujte do IT rozumně, s Kingstonem.

Zrychlení načítání systému, multitasking bez dopadu na výkon, zrychlení chodu programů i aplikací, to vše jen díky pevným SSD diskům společnosti Kingston Technology Company. Značné prodloužení životnosti dosavadního systému společně s ochranou všech dat uložených na pevném disku Kingston Technology proti kybernetickým útokům a možnosti ztráty nebo odcizení je pak už jen třešničkou na dortu.

Vyberte si přesně podle svých potřeb a možností od modelu A400 pro každodenní uživatelské použití nabízející zrychlení pracovních úkonů a systému, UV500 představující nejvýkonnější SSD disk využívající systém SATA, až po KC1000 hrdě nesoucí označení vlajkové lodi společnosti jakožto vůbec nejsilnější byznys SSD disk na trhu.

Pro využití v profesionálním prostředí vyžadujícím špičkový výkon byly disky opatřeny technologií NVMe, která umožňuje přepnout disk na vyšší rychlostní stupeň. Díky tomu můžete konečně využít plný potenciál technologického pokroku při vaší každodenní práci.

Certifikace TCG OPAL pak zaručuje splnění extrémně přísných norem mezinárodního oborového standardu, jenž zahrnuje i ochranu uživatelských dat a výrobu šifrovaných disků. Můžete mít jistotu, že vaše data opravdu nemohou být už více v bezpečí.

A1000

Neuvěřitelná spolehlivost, blesková rychlost, perfektní kompatibilita a odolnost vůči všem podmínkám jakým bude vystaven, to je definice modelu A1000. Nabízí až dvojnásobný výkon v porovnání jakýmkoli jiným diskem využívajícím technologii SATA ve stejné cenové relaci. S tímto pevným diskem pro běžné uživatelské využití zaznamenáte dramatický nárůst výkonu a rychlosti vašeho stávajícího zařízení pouze za zlomek ceny.

Díky naprosto novému, doposud nepoužitému řadiči umožňujícímu dosahovat rychlosti až 1 500 megabytů za vteřinu se A1000 stává až dvacetkrát výkonnější než běžné pevné disky a to hlavně při multitaskingu, kde SSD disky Kingston opravdu září. Znatelného zrychlení se dočkáte i při přenosu nebo kopírování souborů a dokumentů. Samotná kapacita disku pak poskytuje dostatek místa pro vaše soubory, dokumenty, aplikace, fotky či videa. Investujte do IT chytře, s Kingstonem.

UV500

Zvýšení vaší produktivity ještě nikdy nebylo více na dosah ruky. Tato letní novinka vám pomůže zvládnout všechnu práci hravě díky markantnímu nárůstu výkonu vašeho zařízení, společně s tou nejvyšší úrovní zabezpečení a šifrování dat.

Tento SSD disk využívá paměťové čipy 3D NAND flash s buňkami typu TLC společně s řadičem Marvell 88SS1074, poskytující přenosovou rychlost až 520 MB/s. K dostání ve třech provedeních a to: tradiční 2,5", formát M.2 2280 a formát mSATA karty. U klasické 2,5" verze pak Kingston nabízí na výběr z kapacit od 120 GB až do neuvěřitelných 1920 GB vzhledem k rozdílné náročnosti potřeb každého zákazníka.

Tabulka porovnání