Logo eKatalog Logo AutoCont

Efektivní řízení přístupu

Produktové řešení pro efektivní, bezpečnou a centrální správu a řízení uživatelských účtů a oprávnění (identit). AC Identita, softwarový produkt společnosti AutoCont, přináší řadu atraktivních funkcí, jakými jsou zejména:

  • Pravidla pro tvorbu a nastavení uživatelských oprávnění
  • Uživatelská samoobsluha pro žádost o oprávnění či reset hesla
  • Schvalovací workflow pro nastavení oprávnění
  • Notifikace prostřednictvím e-mailu o události vázané na správu identit

Využijte řešení, díky kterému budete jasně vědět, kdo přistupuje do vašich systémů, jaká v nich má oprávnění a zda může manipulovat s osobními údaji v nich uložených. Díky automatizaci ušetříte náklady, které byly až dosud spojené se zdlouhavým a občas i zbytečným nastavováním uživatelských práv.

Více info

Zabraňte ztrátě dat

ObserveIT je izraelský výrobce zabývající se monitoringem uživatelské aktivity v lokálním prostředí. Monitoring uživatelů může znít velice nehezky, nicméně tímto řešením dokážeme účinně zabránit ztrátě dat. Není to jako klasické DLP, ale automaticky můžeme notifikovat administrátora o konání uživatele anebo automaticky upozornit uživatele, že jeho konání může vést ke ztrátě dat. Řešení je také vhodným nástrojem pro GDPR a to zejména v oblastech spojených s problematikou bezpečnostních incidentů a úniků dat ze strany uživatele.

Více info

Zabezpečte svoji síť s Flowmon Anomaly

Kybernetické útoky. Síťové anomálie. Chybné konfigurace. Zneužívání dat. Sebejistota a detailní znalost dění v síti jsou při řešení těchto problémů klíčové. Flowmon Anomaly Detection System přináší síťovým a bezpečnostním administrátorům mocný nástroj pro odhalování nežádoucího chování a pokročilých hrozeb, které obchází tradiční zabezpečení. Vypořádejte se s bezpečnostními hrozbami a provozními problémy ve vaší síti.

Více info

Umělá inteligence jako součást bezpečnosti

Umělá Inteligence je pojem, který dnes dokáže vzbudit širokou škálu emocí, od nadšení z nových technologií až po vážné obavy z toho, jakým způsobem může ovlivnit naše životy. Ať už jsou naděje a obavy jakékoliv, nelze popřít, že využití i využitelnost UI stoupá. Průmyslová revoluce v 18. století nahradila pomocí strojů lidské svaly. Současná technologická revoluce nahrazuje díky strojům i lidský mozek. Jak funguje UI v rámci řešení Check Point?

Více info

ESET Endpoint Encryption

Umožňuje silné šifrování pevných disků a výměnných médií. Chrání cenná firemní a osobní data v situacích, kdy dojde k odcizení nebo ztrátě notebooku. Šifrování souborů, složek a e-mailů umožňuje bezpečnou spolupráci napříč pracovními skupinami i mimo firemní síť. S pomocí Enterprise Serveru lze uplatňovat bezpečnostní politiky na všech pracovních stanicích. Pomůže splnit podmínky nového nařízení GDPR. Šifrovací aplikace je určená firmám všech velikostí.

Více info

Vaše ochrana nyní až o 45 % levněji

Software Kaspersky Endpoint Security for Business může poskytovat víceúrovňový přístup k zabezpečení, založený na jediné integrované platformě zahrnující různé funkce včetně robustních nástrojů pro řízení aplikací, zařízení a webu, šifrování dat, zabezpečení mobilních koncových bodů, MDM a správy systémů a oprav. Promo akce je zaměřena na roční a tříleté licence se slevou 20-45% (ve školství až 50%).

Více info

FortiSandbox pro prevenci hrozeb

Nástroj pro prevenci a boj s přetrvávajícími hrozbami. Řešení kombinuje dvouúrovňový sandbox, dynamické vyhodnocování hrozeb, možnost ovládání v reálném čase a možnosti reportování, ve spojení s firewallem Fortinet FortiGate a e-mailovou bránou FortiMail. Konsoliduje specializovanou detekci hrozeb a získávání informací napříč protokoly a funkcemi do jedné aplikace. Jejím jádrem je dvouúrovňový sandbox schopný vypořádat se s rostoucími technikami skrývání útoků.

Více info