AutoCont smí používat značku ČESKÁ KVALITA

certifikát AutoCont - česká kvalita

(listopad, Praha) Společnost AutoCont se zařadila mezi dalších 19 firem, jejíž produkt může užívat některou ze značek Česká kvalita.

V úterý 12. listopadu převzali zástupci společnosti AutoCont známku Česká kvalita. Předmětem ocenění je certifikovaný systém managementu služeb IT a informační bezpečnosti dle ISO 20000, resp. ISO 27001. Předávání cen v Národním domě na pražských Vinohradech proběhlo pod záštitou Přemysla Sobotky a premiéra v demisi Rusnoka.

Program Česká kvalita funguje v ČR od roku 2002 a má za úkol podporovat kvalitní produkci domácích firem. Nyní zahrnuje 20 značek zaměřených na různé obory výroby a služeb. Do programu patří i značka Czech made, jež funguje od roku 1993. Logo Česká kvalita mohou získat například hračky, nábytek, textilní výrobky, internetové obchody a různé služby. Doposud bylo vydáno zhruba 700 certifikátů.

foto certifikát AutoCont - česká kvalita

„Získání značky Česká kvalita pro nás znamená ocenění za trvalé úsilí, které věnujeme implementaci certifikovaných systémů řízení v naší společnosti. Uplatňování jejich principů se stalo nedílnou součástí našich procesů, což přispívá ke zvyšování kvality našich služeb, tím i ke zvyšování spokojenosti zákazníků a v neposlední řadě se to celkově pozitivně projevuje na našem byznysu,“ okomentoval získání ocenění Daniel Frömmel, ředitel ICT AutoCont Holding a.s.