Logo eKatalog Logo AutoCont

Buďte při tom

Odhalení telefonu Samsung Galaxy S9 už je jisté. Na stránkách Samsung.com máte již nyní možnost se zaregistrovat, jak tomu obvykle při uvedení nového modelu bývá. Tak buďte při tom. Je jisté, že novinka se představí 25. února 2018, těsně před začátkem veletrhu mobilit MWC v Barceloně. Současná vlajková loď Galaxy S8 totiž nejen byla, ale stále je, navýsost dokonalým smartphonem. Devítka, jako nosný produkt Samsungu pro první polovinu roku 2018, by měla mít mít dvě verze – základní Galaxy S9 a rozměrově větší provedení Galaxy S9+. Očekává se ještě větší rozlišení displeje a vylepšený hardware, například skener obličeje a oční duhovky. Podle zákulisních informací má mít základní model rozměry 148 × 69 × 8,4 mm, spodní rámeček pod 5,6" velký S-AMOLED displej má být o 0,1 mm tenčí, než u S8. Osazen by měl být čipem Exynos 9810, 4GB RAM, některé spekulace hovoří až o 6GB operační paměti. Interní 64GB úložiště půjde rozšířit microSD kartami.

Více info

Supermobil z východu

Nástupce původního modelu Mi Mix, jež odstartoval trend bezrámečkového designu, je zde. Xiaomi přináší na evropský trh obrovský výkon odpovídající spíše notebookům, zabalený do elegantní prémiové kombinace keramiky a kovu. Mi Mix 2 je praktičtější než předchůdce, lépe se drží i ovládá. Nabízí uživatelsky příjemný operační systém MIUI 9.0 s dokonalou a jednoduchou čtečku prstů.

13 415 | 16 232 s dph
Více info

Samsung Desktop eXperience

Vezměte nejnovější Note8 nebo Galaxy S9, který právě přichází a přes Galaxy DeX ho připojte k monitoru, klávesnici a myši. Pracujte jako s plnohodnotným počítačem. Samsung DeX vám poskytne to, co požadujete od práce na počítači: velkou obrazovku, kompletní klávesnici a myš. Stačí zapojit váš telefon do DeX Station a svou pracovnu nyní můžete vytvořit kdekoli.

Více info

Největší na trhu

Samsung Galaxy Note 8 je jedním z předních produktů na mobilním trhu. V sobě ukrývá experty tolik ceněný a nezávislé testy vyhrávající hardware v čele s chipsetem Exynos 8895. Na venek působí jako kolos, který lze díky zaobleným hranám překvapivě ovládat i v jedné ruce. Nabízí vše, co moderní smartphone může a k tomu přidává nadstavbu v podobě Samsung Experience.

22 313 | 26 999 s dph
Více info

Unikátní zvuk

Sony představuje unikátní audio systém Sony Hi-Fi MHC-V90DW, jež nabízí plnou podporu pro bezdrátové streamování či přenos dat. I přes svou velikost je navíc MHC snadno přenosné a ovladatelné. Kromě dotykového ovládání, nebo možnosti řídit celý systém z mobilu, nabízí přednostně skvělý zvuk a jako bonus světelné efekty, která vytvářejí na tanečním parketu disco pozadí.

37 370 | 37 370 s dph
Více info

Hranice bezchybnosti

Pokud někdo pochyboval, kdo je na mobilním trhu včele, Samsung mu svým modelem Galaxy S8 dal ráznou odpověď. Dokonalý procesor, nejlepší fotoaparát na trhu, odolnost proti prachu a vodě. K tomu se přidává špičkové konstrukční řešení, lehkost, ovladatelnost a originální řešení přechodu zaobleného skla k obvodovému rámu. Samsung Galaxy S8 je po právu králem chytrých telefonů.

17 355 | 20 999 s dph
Více info

Skvělý fotoaparát

Další model z řady Samsung Galaxy se dočkal představení o něco dříve, než bylo plánováno. Přesto Galaxy A8 nabízí očekávaný standard jihokorejské společnosti. Poháněn osmijádrovým Exynosem 7885, vybaven 5,6 palcovým Super AMOLED displejem a skvělým fotoaparátem s množstvím možností pro fotografování, je A8 jedním z nejlepších smartphonů střední třídy.

10 743 | 12 999 s dph
Více info