NAV VISION 2017

Vize, trendy, inovace, inspirace

Vážení obchodní přátelé,

přijměte pozvání na představení novinek z oblasti informačních systémů Microsoft Dynamics NAV v kontextu současných IT trendů - nastupující digitální éry, problematiky GDPR a bezpečnosti. Jak tyto trendy zasáhnou vaši společnost?

O digitální ekonomice se hovoří jako o „čtvrté průmyslové revoluci“. Rádi bychom vám představili inovativní přístup podporující společnosti v procesu digitální transformace. Můžete se těšit na inspirativní vystoupení představující zákaznická řešení technologicky i oborově různě zaměřená.

Nenechte si ujít živé ukázky nových funkcionalit. Uvidíte například, jak lze běžnou agendu podnikového informačního systému zpracovávat přímo v prostředí Microsoft Outlook, sdílet data napříč všemi mobilními zařízeními, umožnit přístup k datům díky nástrojům PowerApps, vytvářet automatizované pracovní postupy prostřednictvím Microsoft Flow či propojit různá zařízení internetu věcí (IoT).

Mnohé společnosti se v současnosti potýkají s přívalem bezpečnostních hrozeb a řeší, jak jim čelit. V „bezpečnostním okénku“ vás seznámíme s prostředky a technologiemi pro eliminaci těchto hrozeb.

Za společnost AutoCont se na setkání těší

Stanislav Vošahlík,
obchodní ředitel divize Podnikové aplikace a služby

Program a registrace zde

Termín: 21. 11. 2017
Místo: Microsoft s.r.o., BB centrum, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4