Sesterské společnosti

AutoCont SK a.s.

AutoCont SK je více než 25 let významným hráčem na trhu informačních technologií na Slovensku. Do roku 2009 společnost existovala pod názvem K+K, kancelárska technika, a.s. a následně pod názvem versity a.s. Po akvizici AutoCont Holdingem v roce 2011 došlo v září roku 2012 ke změně názvu na AutoCont SK a.s. Dnes je především systémovým integrátorem a dodavatelem vlastních řešení, služeb, technických prostředků, outsourcingu stejně jako programových aplikací. Své korporátní klienty ze všech segmentů trhu obsluhuje obchodně i servisně ze šesti zastoupení rozmístěných rovnoměrně po celém Slovensku. Tato síť umožňuje zvládnout i logisticky náročné velké dodávky techniky.

AutoCont SK disponuje profesionálním týmem téměř 150 zaměstnanců. V roce 2016 dosáhl obratu více než 35 miliónů EUR.

www.autocont.sk

CAD Studio a.s.

CAD Studio a.s. je jedním z největších dodavatelů CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

CAD Studio je nejvýznamnějším partnerem společnosti Autodesk v České a Slovenské republice a držitelem certifikace Platinum Partner. V roce 2016 dosáhlo obratu 285 miliónů Kč.

www.cadstudio.cz

SIL Servis Partner a.s.

Společnost SIL Servis Partner byla založena v roce 1999 pod původním názvem SIL Eastern Europe. Základní činností je zajišťování komplexních služeb v oblasti oprav a servisu výpočetní techniky včetně periferních zařízení jak v době záruky, tak i po jejím uplynutí. V současné době patří k největším nezávislým opravárenským společnostem výpočetní techniky v České republice. Své služby nabízí širokému spektru klientů od výrobců a distributorů výpočetní techniky až po koncové zákazníky z celé České republiky a Slovenska.

V roce 2016 dosáhl obratu více než 33 miliónů Kč a v současné době zaměstnává 47 zaměstnanců.

www.sil.cz