Prodej řešení formou pravidelné služby

Co vede organizace k provozu personalistiky v cloudu

Každý zaměstnavatel řeší personální a mzdové procesy. Vedení firmy při zajištění těchto procesů bývá často postaveno před nelehkou volbu – pořídit si vlastní personální systém a vlastní zdroje, nebo část procesů – zejména mzdové zpracování, zajišťovat externími zdroji. Nevýhodou externího zpracování, obzvlášť pro větší firmy, je absence dat, která jsou u zpracovatele.

Řešením eliminujícím všechny zápory může být pořízení personálního a mzdového systému Magma HCM formou služby provozované v AC CLOUDu, které nabízí zákazníkovi řadu výhod. Platí za prostor a služby, které doopravdy potřebuje. Počet uživatelů i funkcionalitu personálního systému přizpůsobuje aktuálnímu stavu a velikosti firmy.

AutoCont může zabezpečit provoz serverů, správu systému a uživatelů i vlastní zpracování mezd. Díky řešení v cloudu využívá zákazník veškerou potřebnou funkcionalitu, včetně řídící personalistiky a má pod kontrolou všechna svoje data, včetně mzdových. Vnitřní architektura Magma HCM umožňuje jednoduše a bezpečně rolovat řešení do cloudu pro partnery, kteří jsou samostatné účetní subjekty tak, aby byla zajištěna jejich autonomie z hlediska metodiky personálního řízení i dostupnosti dat. Proto je toto řešení vhodné i pro velké společnosti holdingového typu.