Hlavní výhody

Office 365 přináší celou sadu výhod. Celkově jde o změnu principu v pořizování a spolehlivý provoz oblíbených kancelářských aplikací a potřebné infrastruktury. S tím, že vše máte vždy v aktuálních verzích a náklady platíte průběžně jen za to, co opravdu potřebujete.

Omezení investičních výdajů

Office 365 nabízíme aktuálně jako roční předplatné. Vyhnete se vyšším vstupním platbám za nový software i za IT infrastrukturu a výdaje na IT přesunete z investičních na provozní náklady.

Snížení nákladů na hardware a energie

S Office 365 se nemusíte starat o náklady na hardware ani o jeho správu. Získáte IT zázemí podnikové třídy za zlomek toho, co by vás stálo, kdybyste ho provozovali sami. Neplatíte nic za energie, které běžně spotřebovává váš serverový hardware, když používáte tradiční řešení.

Licence jen na to, co potřebujete

O ceně řešení rozhoduje počet uživatelů, nikoliv počet zařízení. Jednu licenci je možné použít až na 5 zařízení pevných i mobilních PC, MAC, NTB, tablet, smartphone. Office 365 Business nabízí 3 plány – pro zajištění provozu serverové části (poštovní server, komunikační server, souborový server), kancelářské aplikace Office a kombinace obou variant. Nemusíte tedy učinit rozhodnutí najednou, ale můžete například zajistit náhradu starého serveru a později nahrazovat jednotlivé aplikace na počítačích uživatelů.

Vždy aktuální verze aplikací

Nevěnujte čas tomu, abyste nástroje, na kterých jste závislí, udržovali v aktuálním stavu. Nedělejte si starosti s jejich přípravou a spuštěním. Office 365 se postará o obojí. Microsoft průběžně přidává do aplikací nové funkce, které jsou vám automaticky k dispozici. Finančně zajištěná smlouva SLA garantuje 99,9% dostupnost.

Ochrana firemních dat a informací

O soubory uložené v cloudu nepřijdete, i když se porouchá váš pevný disk nebo vám někdo odcizí počítač. Přístup k nim budete mít, i pokud nějaký zaměstnanec odejde z firmy a odnese si s sebou počítač i soubory.

Snadné řízení přístupu k informacím

OneDrive pro firmy umožňuje podrobné nastavení přístupových oprávnění, sdílení souborů s osobami mimo firmu i offline synchronizace. Správci mohou vygenerovat standardizované i individualizované sestavy, pomocí kterých je možné sledovat používání jednotlivých souborů.

Flexibilní řešení pro vývoj firmy

Office 365 roste s vámi – nového uživatele jednoduše přidáte zakoupením další licence.

Soulad s normami a předpisy

Office pro firmy v rámci služeb Office 365 dodržuje špičkové oborové standardy, včetně normy ISO 27001, vzorových smluvních ujednání EU, smlouvy pro obchodní společníky podle zákona HIPAA a zákona FISMA, jejichž dodržování sledují nezávislí auditoři.

Garance Microsoftu

Microsoft poskytuje podporu a 99,9% dostupnost s finanční zárukou. Office 365 jsou služby se zpřísněným zabezpečením, navržené v souladu s Microsoft SDL (Security Development Lifecycle)." Služby Office 365 kromě toho nabízejí na podnikové úrovni uživatelské a správcovské řídicí prvky pro další zabezpečení prostředí.