TeamViewer

TeamViewer 12 je nejvýkonnější a nejvšestrannější nástroj na trhu pro vzdálenou správu, vzdálený přístup a on-line spolupráci. Funguje na širokém spektru operačních systémů, od těch nejmodernějších, jako jsou Windows 10, macOS Sierra, iOS 10, Android 7 Nougat a Chrome OS, po starší operační systémy jako Windows XP a OS X 10.8. Uvedená sada funkcí se vztahuje k verzi pro Windows. Přesný rozsah funkcí u ostatních verzí naleznete v příslušných testovacích verzích pro systémy Mac / Linux / iOS / Android / univerzální platforma Windows / BlackBerry.

Objevte výhody TeamViewer 12

Je chytřejší

Rozjeďte svou IT podporu, zdokonalte své pracovní postupy pomocí chytrých úprav a dokažte svým zákazníkům, že vám na nich záleží.

Je lepší

Kratší čekací doby, vylepšená komprese a hbitý přenos dat ... náš tým v zákulisí pilně pracoval na tom, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší zkušenost se vzdálenou správou.

Je rychlejší

Zjednodušujeme kód, ale nešidíme ho: Zvládněte více práce díky novým důvtipným funkcím a základním optimalizacím, které zvyšují rychlost a odezvu softwaru

Je silnější

Tak "důmyslné": Prozkoumejte nadstandardní funkce pro zvýšení zabezpečení, okamžitou spokojenost zákazníka, lepší podporu různých zařízení i vzdálené připojení mezi mobilními zařízeními.

Podívejte se na další novinky a vylepšení:

Vzdálené QuickSteps

Ušetřte si stovky kliknutí díky jedinému kliknutí na zkratky k nejčastěji používaným akcím vzdálené podpory.
(Premium a vyšší)

Zjednodušené rozhraní klienta

Soustřeďte se na současný úkol a užijte si intuitivnější práci s kompletně přepracovaným rozhraním s jediným oknem.
(Business a vyšší)

Připojení s vysokou frekvencí snímků

Upravujte videa či pracujte bez přerušování na jiných úkolech s vysokou frekvencí snímků díky frekvenci vzdálené relace až 60 fps.
(Business a vyšší)

OneDrive pro firmy

Získejte rychlý přístup k požadovaným souborům z vašeho úložiště cloud OneDrive pro firmy během on-line schůzek nebo vzdálených relací.
(Business a vyšší)

Začněte nyní! Je to zdarma pro osobní používání nebo jako zkušební verze pro firemní uživatele.