AutoCont Holding oznamuje spojení se společností AG COM

Ostrava (září 2015) – AutoCont Holding a.s. podepsal 15. 9. 2015 s akcionáři společnosti AG COM a.s. dohodu, na základě které postupně začlení IT divizi společnosti AG COM do struktury společnosti AutoCont CZ a.s. Proces začlenění plánují společnosti ukončit do konce roku 2015. Ze společnosti AG COM přejde do AutoContu 40 pracovníků pod vedením dosavadního ředitele společnosti pana Josefa Středy.

Společnost AG COM se nadále bude věnovat aktivitám v oblasti slaboproudých technologií, těchto aktivit se připravované spojení netýká.

„AutoCont se snaží neustále upevňovat svoji pozici v jednotlivých krajích České republiky. Jednání s firmou AG COM byla efektivní a rychlá, protože obě strany spojuje podobná historie i filosofie podnikání. Jsem velmi rád, že konečným výsledkem je plné začlenění IT divize AG COM do struktury našeho holdingu, což bude nepochybně vést k dalšímu posílení naší pozice na trhu. Rovněž vítám příchod Josefa Středy, nové posily našeho manažerského týmu,“ řekl ke spojení Martin Grigar, předseda představenstva AutoCont Holding a.s.

„Naše zákazníky chceme ujistit, že prvořadým cílem tohoto společného projektu je zachování kontinuity poskytovaných služeb. Následně budeme schopni rozšířit naši nabídku o další služby z nabídky AutoContu a naši specialisté najdou uplatnění v nových projektech,“ uvedl Josef Středa, klíčový vlastník a předseda představenstva AG COM a.s.