AutoCont získal titul Citrix Solution Advisor GOLD Partner

AutoCont získal titul Citrix Solution Advisor GOLD Partner

Ostrava (květen 2013) Společnost AutoCont CZ a.s. se stala Citrix Solution Advisor GOLD Partnerem. Jde o jedno z nejvyšších ocenění, které spolu s certifikacemi pro většinu klíčových CITRIX produktů staví AutoCont do pozice leadera v oblasti navrhování a implementaci CITRIX technologií.

Společnost CITRIX udržuje dlouhodobý trend vysoké kvality svých produktů. Především pomocí kontinuálního uvádění široké škály technologicky úspěšných produktů v oblasti bezpečného a transparentního doručování aplikací mimo jiné i pro různá mobilní zařízení. AutoCont je dlouhodobým partnerem společnosti CITRIX a jeho specialisté jsou certifikováni a autorizováni pro prodej a instalace všech jeho klíčových produktů.

„Znalost celého portfolia produktů umožňuje našim architektům a specialistům navrhnout zákazníkovi doručovaní aplikací na jeho koncová zařízení s vysokou přidanou hodnotou měřitelnou obchodním přínosem pro zákazníka. Tyto zkušenosti může AutoCont podložit řadou kladných referencí u malých i větších zákazníků. AutoCont tímto potvrzuje roli špičkového integrátora na českém i slovenském trhu.,“ řekl k dosažení certifikátu Milan Jandora, product a presales manažer společnosti AutoCont pro produkty CITRIX.