Microsoft vyhlašoval celosvětová ocenění – za ČR bodoval AutoCont

AutoCont získal celosvětové ocenění v rámci elitní skupiny partnerů Microsoft National Systems Integrator

(Praha, 7. 6. 2011) Společnost AutoCont byla jako jediná česká společnost oceněna v rámci elitní skupiny celosvětového programu Microsoft NSI (National Systems Integrator). Microsoft takto aktuálně vydal globální uznání významu vzájemné spolupráce pro 35 nejdůležitějších národních systémových integrátorů. AutoCont získal ocenění za implementace řešení založených na SQL a Silverlight, WPF a ASP.

Ocenění si z rukou generálního ředitele Microsoft pro Českou republiku, pana Romana Cabálka, převzal ředitel divize Vývoj společnosti AutoCont, Jan Matuš. Předávání byl za AutoCont přítomen také Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing.

„Ocenění patří našim „vývojářům“ a určitě pro ně bude příjemným uznáním jejich schopností a velkou motivací pro další rozvoj,“ říká k získanému ocenění Jan Matuš.

Divize Vývoj se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje softwaru na zakázku. Služby a produkty poskytuje na míru pro potřeby konkrétního klienta a pro řešení konkrétní problematiky. Své technologické know-how zakládá na schopnostech lidí a umožňuje tak realizovat různorodé projekty v segmentu EBS, MM a státní správě. Smyslem práce divize Vývoj je přinášet zákazníkům konkurenční výhodu, kterou nemohou získat nákupem standardních produktů na trhu.

Skupina AutoCont (společnosti AutoCont v České republice a versity na Slovensku) je na trhu pro nadcházející fiskální rok společnosti Microsoft, který začíná 1. 7. 2011, držitelem nejširší škály autorizovaných odborných kompetencí platných v rámci globálního programu Microsoft Partner Network. Již nyní plní autorizační podmínky s úrovní Gold a Silver Competency v 10 oblastech v ČR a ve 4 oblastech SR a na dalších pracuje. Jedná se především o oblasti – Server Platform, Systems Management, Virtualization, Unified Communications, Identity and Security Competency, Project and Portfolio Management, Hosting, Midmarket Solutions, Volume Licensing, Independent Software Vendor, OEM, Midmarket Solutions, Learning.

Další důležité statusy, kterými AutoCont disponuje, jsou Microsoft Large Account Reseller (LAR), Microsoft Online Services Partner, Microsoft Authorised Education Reseller, Microsoft Dynamics Partner.

„Udělení ceny NSI je potvrzením, že AutoCont je významným partnerem Microsoftu nejen na domácím, ale i na mezinárodním poli. Ocenění celého týmu vývoje AutoContu vnímáme jako důkaz kontinuální práce, kterou AutoCont odvádí v oblasti vývoje software na naší platformě,“ dodává Vitězslav Bogač, obchodní ředitel pro významné zákazníky ze společnosti Microsoft.