Tiskové zprávy - 2018

AUTOCONT nově zajišťuje autorizovaný servis pro značku Epson

Ostrava (říjen 2018) - Společnost AUTOCONT a.s. se stala autorizovaným servisním partnerem společnosti Epson. Rozšířila tak své partnerství o další významnou značku a nabízí autorizovaný záruční i mimozáruční servis pro odsouhlasené zákazníky.

AUTOCONT se podílí na klíčovém projektu eGovernmentu - Portálu Občana, který získal ocenění Microsoft Awards 2018

Praha (září 2018) – 25. 9. 2018 se v budově společnosti Microsoft v Praze slavnostně předávala ocenění 20. ročníku Microsoft Awards, soutěže o nejlepší IT projekty a realizované partnery společnosti Microsoft pro zákazníky v České republice a na Slovensku.

AUTOCONT se podílí na klíčovém projektu eGovernmentu - Portálu Občana

Ostrava (září 2018) – Na začátku července odbor eGovernmentu Ministerstva vnitra ČR spustil do provozu Portál občana, řešení na kterém se společně s AUTOCONTEM podíleli společnosti NAKIT (Národní agentura pro komunikační a informační technologie s.p.) a Asseco Central Europe, a.s.

Konference Techfórum 2018 se zaměřila na Bezpečnost, Digitální identitu a Moderní IT infrastrukturu

Ostrava (září 2018) – V polovině září se v prostorech Hotelu Zámek Valeč konal 5. ročník konference TechFórum, pořádaný společností AUTOCONT. Akce i letos zaznamenala velký zájem IT manažerů a specialistů, celým dnem účastníky provázela moderátorka České Televize Daniela Písařovicová

Skupina AUTOCONT se připravuje na rozvoj

Ostrava (září 2018) – Od počátku měsíce září mění společnost AutoCont CZ a.s. oficiální název na AUTOCONT a.s. a mění i identifikační údaje na IČO 043 08 697 a DIČ CZ 043 08 697.

AUTOCONT získal Nintex ocenění v rámci EMEA regionu

Praha (červenec 2018) - Společnost Nintex celosvětově oceňovala své nejlepší partnery za poslední fiskální rok. AutoCont byl vyhlášen mezi třemi nejlepšími partnery v rámci celého regionu EMEA, v kategorii „Business Excellence Award“, která reprezentuje partnery s největším růstem prodeje.

AUTOCONT zajišťuje komplexní kybernetickou bezpečnost pro Státní ústav pro kontrolu léčiv

Praha (červen 2018) - AutoCont úspěšně dodal pro Státní ústav pro kontrolu léčiv komplexní systém kybernetické bezpečnosti SIEM a zajišťuje i kontinuální dostupnost řešení včetně služeb vyšetřování bezpečnostních incidentů Security Operations Centrum (SOC).

Společnost Evektor má díky moderním technologiím větší efektivitu i komfort práce v konstrukčním oddělení

Ostrava (červen 2018) - Specialisté společnosti AutoCont navrhli řešení pro virtualizaci pracovních stanic CAD, které společnosti Evektor zajistilo novou infrastrukturu, lepší zabezpečení dat a větší efektivitu práce v oddělení konstrukce.

AUTOCONT nejlepším partnerem HPE Aruba ve střední a východní Evropě

Praha (červen 2018) - V rámci konference Atmosphere 2018 předávala společnost Aruba, která je součástí Hewlett Packard Enterprise, ocenění svým významným partnerům v regionu EMEA. AUTOCONT byl oceněn jako nejlepší HPE Aruba partner ve střední a východní Evropě.

Konference IT pro BYZNYS 2018 se zaměřila na práci s daty, bezpečnost a cloud

Praha (květen 2018) - Dne 23. května se konal v pražském hotelu Pyramida třetí ročník konference IT pro BYZNYS, pořádaný společností AutoCont. Hlavní motto konference pro rok 2018 bylo: „ZPRACOVANÁ DATA, rafinované palivo pro váš byznys“..

AUTOCONT získal certifikaci Titanium i ocenění nejvýznamnější partner Dell EMC

Praha (duben 2018) - Poprvé od spojení Dell a EMC oceňovala společnost Dell EMC za ukončený fiskální rok své nejlepší partnery. AUTOCONT získal v České republice významné ocenění „Channel Partner of the Year“, zároveň mu obchodní výsledky i splněné certifikace specialistů umožnili lokálně, jako jednomu z mála partnerů dosáhnout na nejvyšší partnerský status DellEMC Titanium Partner.

Dvě významná partnerská ocenění Kaspersky Lab pro AUTOCONT

Praha (duben 2018) - Společnost AutoCont CZ a.s. získala dvě významná ocenění za rok 2017 od Kaspersky Lab. Byla oceněna jako největší partner roku v celém regionu střední a východní Evropy a také za největší projekt roku v České republice.

S novým informačním systémem Microsoft Dynamics AX obslouží Baťa více zákazníků

Ostrava (březen 2018) - Společnost Baťa navyšuje podíl velkoobchodního prodeje na svých celkových tržbách s pomocí nového informačního systému od AutoCont CZ a.s. Zároveň se nemusí starat o provoz systému, protože ten je společností AutoCont kompletně outsourcován.

AUTOCONT dominoval oceněním nejlepších partnerů Hewlett-Packard Enterprise

Praha (únor 2018) – Společnost AutoCont CZ a.s. získala tři ocenění za rok 2017 od Hewlett-Packard Enterprise. Prvenství získala nejen jako největší partner roku 2017, ale odnesla si také další dvě ceny v hlavních oblastech produktových technologií – HPE Datacenter Infrastructure a HPE Aruba.

Společnost ENGIE se stará o své zákazníky v cloudu díky Microsoft Dynamics 365

Ostrava (leden 2018) - Společnost ENGIE vsadila v rámci své strategie řízení vztahů se zákazníky na řešení Microsoft Dynamics 365, které jí na míru dodala společnost AutoCont CZ a.s. Přístup o rozjetých projektech a svých zákaznících mohou obchodníci vidět kdykoliv a kdekoliv, celé totiž běží v cloudu jako služba.