Kingston, Vaše řešení pro paměť serveru je zde!

Svěřte se do rukou odborníků z KingstonConsult

Kingston

Jednoduché přidání paměti do serveru nemusí být nejlepší řešení, ale pokud se zaměříte na 3 klíčové prvky - výkon, kapacitu a spotřebu energie - může vám společnost Kingston pomoci ve vašem podnikání a vytvořit konfiguraci serveru, která bude znamenat úspěch. Výkon je zajištěn důmyslnou konfigurací, nejenom zaplněním všech paměťových slotů serveru na maximum. Kapacita tam, kde je maximální výkon méně důležitý ve srovnání s kapacitou paměti. Napájení/spotřeba energie pro snížený odběr proudu a nižší míru generovaného tepla je nutné dosažení co nejlepší energetické účinnosti serveru.

Odborníci na konfigurace paměti KingstonConsult vám poskytnou optimální vzorec pro potřeby vašeho serveru.

Kingston Server Memory

Kingston v přítomnosti investuje miliony do kvality svých modelů tak, abyste v budoucnosti platili za nejkvalitnější produkt méně. Prémiové servery jsou vyráběny speciální patentovanou směsí používaných materiálů - Bill of Materials (BOM). Tento způsob přípravy zaručuje tu nejvyšší konzistenci a výkon.

Garantována je i kompatibilita s drtivou většinou serverových platforem dostupných na trhu jako A-Brand, SuperMicro, Intel, Huawei, Tyan a další. Díky důvěře ve svou práci budete mít unikátní doživotní záruku. Přičemž díky výše zmíněným investicím do vývoje je zachována atraktivní cena.