Logo eKatalog Logo AutoCont

Tenký a profesionální

Notebooky Toshiba z řady X30-D se vyznačují lehkostí, elegancí a perfektním výkonem. Ultrabook 1EK tyto předpoklady splňuje dokonale. Vybaven procesorem Intel Core i7-7500U s frekvencí až 3.5 GHz a doplněný o 32 GB operační paměti. Obrovská kapacita SSD disku, solidní grafická karta, čtečka karet a podpora 4G/LTE sítí. Samozřejmostí je vrácení peněz společně s bezplatnou opravou v případě poruchy.

47 760 | 57 790 s dph
Více info

Najdete své hranice?

Model HP Omen 17-ap006nc je navržen tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější uživatele. Vyrazí vám dech už na první pohled špičkovým zpracováním i zdrcujícím výkonem. Můžete jej přetaktovat a porazit své protivníky díky neuvěřitelnému výkonu grafické karty, procesoru či podsvícené klávesnice. Výhodou je i možnost lehkého upgradu a schopnost modelu zvládnout hladce jakýkoliv současný program na trhu.

67 041 | 81 120 s dph
Více info

Sen profesionálů

Pokud se řadíte k předním profesionálům ve svém oboru je model HP ZBook 17 G4 stvořen přesně pro vás. Oceníte pokročilé funkce zařízení, grafickou kartu Quadro a jeden z nejlepších displejů na trhu DreamColor. Ideální konfigurace zaručuje maximální výpočetní výkon. Rozlučte se s pomalou rychlostí vašeho zařízení při práci s velkými soubory dat, se 4K videem nebo s komplexním 3D modelováním/animací.

61 150 | 73 992 s dph
Více info

Výjimečný zážitek

Neuvěřitelně mobilní model Dell Latitude 7480 je nejlepší volbou pro ty, kdo tráví podstatnou část svého času na cestách. 14“ dotykový displej s vysokým rozlišením díky skvělé baterii vydrží zapnutý celý den. Design modelu přináší čistý, hladký a výjimečně pevný exteriér, na kterém se nezachytávají nečistoty. Výkon je zajištěn procesorem Intel® 7. generace s velmi nízkým napětím a PCLe SSD pro rychlý přenos dat.

37 512 | 45 390 s dph
Více info

Světově oceňovaný

Dell Precision 7720 představuje nejvýkonnější mobilní pracovní stanici na světě se 17“ displejem PremierColor UHD a kapacitou úložiště až 4 TB. Světovou jedničku dělají z tohoto modelu nejlepší dostupné procesory, profesionální grafické karty nové generace, špičková vysokorychlostní paměť a dlouhotrvající baterie. Oproti všem ostatním se vymezuje podporou rozlišení 8k a HDR pomocí jediného kabelu.

63 222 | 76 499 s dph
Více info

Lehký a stylový

Acer Swift 5 – 14T“ je určen pro všechny, kdo chtějí skvělý všestranný notebook, aniž by platili vysokou cenu. Swift 5 je díky většímu displeji, rychlému PCIe SSD a dotykové čtečce otisků prstů ve své cenové kategorii prakticky bez konkurence. Kombinace dokonalé přesnosti s bezproblémovým použitím. Pokud vyžadujete vyšší výkon než 256 GB SSD, můžete ještě sáhnout po modelu s Core i7-7500U a 512GB SSD.

29 137 | 35 256 s dph
Více info

Nevídané vlastnosti

Spolehlivost, maximální výkon, elegance a mobilita, to jsou modely z řady ThinkPad X1. U nové generace Carbon 5 došlo oproti jeho předchůdci díky posílení šasi uhlíkovými vlákny ke snížení hmotnosti, zvýšení odolnosti a přepracování těla i rozměrů notebooků. Především ale disponuje procesory Kaby Lake, což má za následek nevídané vlastnosti a hladký průběh jakéhokoliv pracovního úkonu.

64 664 | 78 243 s dph
Více info

Hybridní tablet

Hledáte-li velký tablet, nebo naopak menší snadno přenosný a uskladnitelný notebook, splní Lenovo ThinkPad Tablet 10 vše, co si budete přát. Mezi tablety vyniká nejenom jedinečným výkonem a krásným displejem, ale i tím, že obsahuje systém Windows 8.1 Pro ve své 64bitové verzi. Po připevnění přídavné klávesnice se z něj navíc stává pracovní notebook stvořený pro vyřízení pošty či relaxaci.

17 163 | 20 767 s dph
Více info