Logo eKatalog Logo AutoCont

Přínosy Microsoft Office 365 pro vaši firmu

To, že Microsoft změnil koncept svého kancelářského balíku aplikací a přenesl ho do cloudu, je již delší dobu známá věc. Nepřemýšlíte ale o možnostech nejpoužívanějšího firemního softwaru jen v intencích dřívějších osobních zkušeností? Chápou manažeři firem všechny možnosti využití? Vědí uživatelé, jak vše, co Office 365 přináší, co nejlépe používat? Změna konceptu přináší zásadní změnu v možnostech jeho firemního využití - úspory, predikovatelné náklady i inovace, rychlejší i efektivnější postupy a procesy, případně i vyšší zabezpečení firemních informací a dokumentů! Seznamte se s možnostmi, přínosy i našimi zkušenostmi.

Pro Microsoft Office 365 vám AutoCont jako přímý partner Microsoftu umí dobře pomoci při volbě správného modelu smlouvy. Díky naší pozici na trhu a úrovni partnerství vám též zabezpečíme optimální podmínky pro nákup.

V úvodní fázi konzultujeme se zákazníky konkrétní přínosy, omezení a možnosti jednotlivých služeb MS Office 365. Na základě těchto konzultací navrhneme vhodný licenční model a technické řešení. Pilotním nasazením ověříme očekávanou funkčnost. Na základě zkušeností vybereme vhodnou cestu migrace a pomůžeme s podporou provozu provozované infrastruktury.

Po implementaci nabízíme služby postupného vzdělávání uživatelů doškolováním uživatelů, formou specializovaných workshopů pro zaměstnance na různých pracovních pozicích, informačními e-mailovými kampaněmi formou uživatelských scénářů, návodů, tipů a triků.

Více info

Vyplňte anketu a získejte notebook Asus

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 8. 3. 2017 zpětnou vazbu, můžete získat ASUS Transformer Book T100H, notebook vybavený klávesnicí, jejímž odpojením lze zařízení přeměnit na tablet. Vybaveno revolučním rychlým portem.

Více info

Srdeční záležitost

Oblíbená Lenovo Yoga 900 dostává ještě lepšího nástupce. Tloušťka jen 14,3 mm a hmotnost 1,38 kg dělají z Lenovo Yoga 910 skvělého společníka na cesty, který se díky procesorům Intel 7. generace nezalekne ani složitějších úkolů. Lenovo opět použilo svůj technologicky dokonalý 360° pant, což vám umožňuje Yogu používat přesně v té poloze, jaké potřebujete.

46 712 | 56 522 s dph
Více info

Zvyšte svou produktivitu

Nová generace oblíbeného Dell XPS 15, který ve svém 14“ těle skrývá 15“ displej díky technologii InfinityEdge. Nově je osazen také výkonnými grafickými čipy GeForce 10 série, rychlými úložišti SSD a až 4K displejem. Srdcem notebooku je 7. generace procesorů Intel Core. Šasi je kombinací uhlíkových vláken a hliníku.

57 255 | 69 279 s dph
Více info

Skvělý poměr ceny a výkonu

Hledáte spolehlivý pracovní stroj, který je zároveň levný? Pak by vám určitě neměl ujít nový Lenovo ThinkPad L470. Legendární spolehlivost řady L, oceňovaná klávesnice, bezpečnostní funkce na nejvyšší úrovní a špičkové komponenty – to z tohoto ThinkPadu dělají skvělého adepta na báš další pracovní notebook.

26 334 | 31 864 s dph
Více info

Skvělý společník na dlouhé večery

Samsung Galaxy Tab A10.1 je výkonný tablet s Androidem, který vám z obyčejného čtení časopisů a novin udělá nevšední zážitek. Výkonný osmijádrový procesor ve štíhlém těle a s jemným displejem vám nabídne dostatečný výkon i pro ty nejnáročnější aplikace, včetně multitaskingu. Úzký profil tabletu a obrovská baterie vám umožní jej brát i na delší cesty bez nutnosti nabíjet.

7 412 | 8 968 s dph
Více info

Zažádejte o projektovou cenu

Všechno zdražuje? IT rozpočet nestačí? Ceny vstupů pro IT komponenty se v důsledku turbulencí na světovém trhu surovin a polotovarů pro výrobu komponent od letošního ledna zvýšily, stále rostou a tato tendence bude nejspíše pokračovat i v průběhu celého roku 2017. Pro všechny své projekty můžete žádat speciální cenu.

Více info