NAP je ověřené řešení s minimem investic

NAP je postaven na uznávaných standardech a je tak jistota, že bude pracovat s většinou již instalovaných síťových zařízení (routery, switche, AP). K nasazení technologie NAP často není nezbytně nutné pořizování dalších komponent či licencí. Dokonce i v případě, že máte nevyhovující infrastrukturu, je možné NAP realizovat s návazností na DHCP server, který jako omezení síťové komunikace nepřidělí v rámci adresace koncové stanice výchozí bránu sítě, tím je opět zajištěna určitá míra případné izolace.

Zajímáte se o bezpečnost vnitřní sítě? Zkuste se zamyslet nad možností nasazení NPAS role a zavedení NAP ve své síti. Jedná se o funkční a ověřené řešení, které většině zákazníků přinese dynamické navýšení bezpečnosti, při minimální až žádné investici.

NAP je kompatibilní i s dalšími oblíbenými technikami pro kontrolu přístupu nebo PKI. Pro tu sféru zákazníků, kteří by přeci jen chtěli něco navíc nebo se nechtěli spoléhat výhradně na Microsoft technologii, NAP jako takový může být rozšířen i o funkcionality třetích stran a tím se z něj stává téměř dokonalá platforma i z hlediska budoucího rozvoje.

Využijte našich zkušeností a poraďte se, jak NAP využít i ve vaší organizaci. Pomůžeme vám s nasazením i dalším rozvojem bezpečnosti vnitřní sítě a koncových bodů.