AutoCont byl vyhlášen nejlepším partnerem společnosti Dell za rok 2012

AutoCont byl vyhlášen nejlepším partnerem společnosti Dell za rok 2012

Praha (únor 2013) – AutoCont CZ a.s. získal ocenění nejlepší partner společnosti Dell za nejvyšší obrat. Současně společnost AutoCont splnila jako první na českém trhu požadavky na nejvyšší úroveň partnerství, tj. Dell Premier Partner.

AutoCont tak přidal do své sbírky další prvenství u významného IT výrobce. Kromě HP a Microsoft je nyní i největším partnerem společnosti Dell.

Společnost Dell již delší dobu patří do absolutní špičky mezi výrobci a dodavateli IT technologií, ať už v oblasti klientských produktů, tak v oblasti „enterprise“ (tj. oblast serverů, diskových polí a specializovaných služeb, čili oblasti menších či větších datových center a komplexních řešení IT infrastruktury). Produkty Dell se vyznačují zejména nadstandardní kvalitou a garantovanou spolehlivostí.

„Uvědomujeme si významnou pozici společnosti Dell mezi výrobci IT technologií. Vnímáme jeho rozvoj v trendových oblastech, jako jsou řešení datových center, virtualizace a cloudová řešení, tzn. v oblastech s vysokou odbornou specializací, ale i vysokou přidanou hodnotou. Oceňujeme, že se Dell v tomto směru velmi posunul a právě proto s ním chceme úzce spolupracovat. Díky odborným kapacitám specialistů v AutoContu si můžeme dovolit rozvíjet se v dalších oblastech. S využitím technologií Dell můžeme nabídnout zákazníkům jednak komplexní služby, ale také úzce specializované služby s vysokou odborností, které jsou dnes předpokladem získání konkurenčních výhod,“ uvedl Petr Věžník, manažer oblasti serverů, storage a sítí společnosti Autocont.

Díky skvělému týmu z řad obchodníků a také technických specialistů (s nejvyšší úrovní specializace), nabízí AutoCont špičkové služby na profesionální úrovni v oblasti dodávek a instalace Dell řešení. Díky spojení s touto značkou tak AutoCont může dále expandovat a oslovovat nové zákazníky a upevňovat tak pozici lídra mezi systémovými integrátory na českém trhu.