AutoCont získal několik ocenění HP Partner roku 2011

(Praha, únor 2012) – Společnost AutoCont CZ a.s. byla oceněna ve třech oblastech kategorií absolutně největších HP partnerů roku 2011. AutoCont získal cenu v oblasti HP Industry Standard Servers, HP Networking i ocenění mezi třemi největšími partnery HP v kategorii Partner s největším obratem v prodeji produktů a služeb HP v roce 2011. Mimo to byl AutoCont nominován mezi finalisty v mnoha dalších kategoriích.

Slavnostní předání cen proběhlo 1. února 2012 za účasti generálního ředitele Hewlett-Packard ČR, pana Jana Kameníčka, v klubu Duplex v Praze. Za skupinu AutoCont ocenění převzal předseda představenstva skupiny, pan Martin Grigar.

„Do oblasti technologií datových center v posledních letech silně investujeme z pohledu certifikací a kompetencí a je pro nás tedy podstatné, že se nám daří dlouhodobě být největším partnerem společnosti HP v produktech této kategorie a obchodně zde i růst. To, že jsme figurovali ve velké části nominací finalistů i v dalších kategoriích ocenění HP, dokladuje našim zákazníkům šíři našeho zaměření, obchodní pozici mezi dodavateli HP a tedy i schopnost kvalitně obsloužit jejich nejrůznější potřeby v celé šíři IT potřeb,“ komentuje za společnost AutoCont získaná ocenění Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing IT infrastruktury v ČR a SR.

AutoCont je i pro rok 2012 preferovaným partnerem společnosti HP a disponuje osvědčeními v několika oblastech HP specializací. Mezi nejvýše ceněné patří HP GOLD Computing Systems Specialist, HP Converged Infrastructure Specialist, HP Enterprise Storage Specialist, HP Enterprise Networking Specialist, HP Unified Networking Master Specialist, HP Workstation Specialist, HP Personal Computing Specialist, HP Imaging and Printing Solutions Specialist, HP Designjet Value Specialist a HP Service ONE Specialist. Takovouto šíři specializací má jen několik společností na trhu. Dané specializace garantují zákazníkovi, že pracuje s dodavatelem, který dosáhl nejvyššího stupně certifikace v dané oblasti technologií a je zákazníkovi schopen doporučit a implementovat nejefektivnější řešení. AutoCont je zároveň autorizovaný servisní partner HP ASP pro celé spektrum komerčních produktů HP, pro některé vybrané enterprise produkty nabízí i certifikované instalační služby.