První AutoCont TechFórum proběhlo v resortu lázní Svatá Kateřina

IT konference TechFórum 2014 byla setkáním zákazníků, IT specialistů a technologických partnerů AutoCont, kterým prošlo 170 účastníků. Cílem akce bylo inspirovat novými oblastmi AutoCont řešení a služeb i novinkami od předních výrobců IT technologií v oblastech IT infrastruktury a jejího provozu.

Po úvodních společných přednáškách k nejbližší budoucnosti vývoje IT se akce v odpoledním programu rozdělila na 2 tematické sekce "Infrastruktura pro uživatele IT současnosti" a "Moderní datová centra a uložiště". Hlavními partnery konference se staly společnosti Microsoft a Hewlett-Packard, technologickými partnery pak Dell, Intel, McAfee a Samsung. Podvečer obohatil svou přítomností atraktivním host - známý český horolezec Radek Jaroš, který se připravuje na letní výstup na K2 poslední himalájskou osmitisícovku, která mu chybí k dosažení Koruny Himaláje. Večer skončil příjemným neformálním programem a posezením v harmonickém prostředí lázeňského resortu.

„AutoCont se dlouhodobě díky své přítomnosti ve všech regionech ČR soustřeďuje na menší workshopy v lokální blízkosti svých zákazníků. Velmi příznivá reakce zákazníků na tuto celostátní IT konferenci spojenou s příjemným prostředím přírody a omezených možností hlasové i digitální komunikace nás ale vede k úvaze se k podobnému formátu v budoucnu vracet,“ říká Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AutoCont.

Další detaily ke konferenci i fotografie přibližující její atmosféru naleznete na www.autocont.cz/techforum