Logo eKatalog Logo AUTOCONT
Produktové tipy
na závěr roku

Stále váháte s přechodem ke Kaspersky?

Nyní si můžete pořídit až o 45 % levnější zabezpečení a mimo to letošní inovace přináší zlepšené a dynamické strojové učení, umožňující detekci podezřelé aktivity v reálném čase. Další technologie nové generace u tohoto produktu zahrnují: behaviorální detekci, HIPS, Exploit Prevention a Remediation Engine.

Řada bezpečnostních prvků byla rozšířena o nové schopnosti. Ty zahrnují mechanismus, který chrání kriticky důležité systémové procesy a zabraňuje úniku citlivých dat prostřednictvím nástroje mimikatz. V kombinaci s dalšími funkcemi pomáhá chránit firmy před současnými hrozbami jako je WannaMine, který napadá počítače a zneužívá jejich výpočetní výkon k těžbě kryptoměn.

Součástí produktu je i Vulnerability and Patch Management (Správa zranitelností a bezpečnostních záplat), která umožňuje automatické odstranění zranitelností. Nástroj sám vyhledá a určí důležitost záplat, stáhne dostupné aktualizace i záplaty a provede testování.

Vylepšené řešení Kaspersky Endpoint Security for Business přináší širokou škálu serverových bezpečnostních prvků, které lze jednoduše ovládat z jednoho místa. Patří mezi ně například rozšířená ochrana proti ransomware, externí ochrana síťového provozu, modul Default Deny pro Microsoft Windows Server, Exploit Prevention nebo nastavení Firewallu. Tyto funkce, dostupné jak pro pracovní stanice tak i servery, mohou IT bezpečnostní týmy spravovat z jednoho místa.

Promo akce je zaměřena na roční a tříleté licence se slevou 20 - 45% (ve školství až 50%) a vztahuje se na všechny tyto produkty: Kaspersky Small Office Security, Kaspersky Endpoint Security for Business (Select, Advanced, Total), Kaspersky Security for Mail Server, Kaspersky Security for Internet Gateway, Kaspersky Security for Mobile. Akce platí na nové licence i prodloužení stávajících do konce roku 2018.

Více info

ESET Secure Office+

Balík obsahuje produkty pro ochranu koncových zařízení a souborových serverů, které chrání firemní zařízení (Windows, Linux, macOS, Android) před všemi typy hrozeb. Kromě antimalwarové ochrany v produktech najdete i další vrstvy ochrany jako je antispam, firewall, ochrana proti zapojení do botnetu a ochrana proti ransomware. Vzdálená správa je provozována lokálně na firemním serveru a lze takto spravovat neomezený počet stanic. Správce může instalovat vzdálenou správu nejen na zařízení s Windows, ale také na linuxové servery nebo využít již připravenou Virtual Appliance.

Více info

Máte už svého Pilota?

Přes kameru ve vašem telefonu nebo tabletu vás bude dispečer v reálném čase navádět k odstranění závady právě tam, kde jste, hlasem a označováním předmětů, na které se přes mobil díváte. Tomu se říká augmented reality v praxi. Modul Pilot je součástí TeamVieweru 14 a dá se koupit i zvlášť. U nás vždy výhodněji.

Více info

Samsung KNOX Manage

Řešení pro MDM/EMM za 40 Kč měsíčně na zařízení? Ano a nejen pro zařízení Samsung. Jedním nástrojem pro správu zvládnete Android, iOS a Windows 10, brzy i Tizen. Prohlédněte si velké množství seznam funkcí utility Knox Manage. Platforma KNOX zahrnuje pět hlavních skupin produktů, Manage je jen jednou z nich. Vyzkoušení je zdarma.

Více info

Prediktivní IT: navigace v bouři událostí

Splunk je jednou z dnes nejrychleji rostoucích softwarových značek. SPLUNK to je komplexní přístup. Je to nástroj pro analýzu strojových dat a zpracování výsledků do odpovědí na otázky, které jsou pro vás kritické. Jednou z mnoha oblastí nasazení tohoto produktu může být prediktivní údržba strojů a zařízení, založená na IoT datech. Další z řady oblastí nasazení je prediktivní monitoring aplikací i celé podnikové infrastruktury. Splunk můžeme aplikovat v průmyslovém podniku, ve státní správě, ve školách, zdravotnictví. Jeho přínos ocení každá organizace. Chtějte vědět víc.

Více info

Víte co umí My Talkey?

Talkey je česká společnost, která vyvinula nástroj na šifrování emailů, souborů a složek My Talkey. Zašifrovaný email je chráněn před cizím zrakem, před zneužitím nebo krádeží informací v něm obsažených, ale i před podvržením nebo modifikacií informací v emailu při jeho cestě mezi odesílatelem a příjemcem. My Talkey je jednoduché, bezpečné, kompatibilní a cenově dostupné pro ochranu firemních i osobních informací. V řadě parametrů jde o unikátní řešení. Firma nemá přístup ke klientským datům, klíčům ani heslům a nemůže je tedy vidět ani poskytnout třetím stranám. Ve srovnání s konkurencí je My Talkey jednoduché na instalaci i používání.

Více info

Umělá inteligence Sophos

Během léta Sophos změnil svou strukturu koncové ochrany spravované přes cloudovou platformu Sophos Central. Nově nabízený Central Enpoint Protection Advanced a původní Intercept X nabízí využití technologie strojového učení Deep Learning pro detekci škodlivého kódu.

Více info