Logo eKatalog Logo AutoCont

Vyzkoušejte si HP PageWide

Získejte špičkové výstupy s nízkými náklady pod kontrolou. Nechte si u nás spočítat financování firemního tisku měsíční paušální platbou. Zásobování spotřebním materiálem (tonery, inkousty, válce atd.) a údržbu i opravy tiskáren nechte na nás. Dodáte pouze papír. Získáte:

Kvalitu za výbornou cenu, na kterou se můžete spolehnout. Po ukončení kontraktu vám zůstává kvalitní a dále využitelné zařízení.

Fenomenální rychlost tisku. Nejvyšší rychlost tisku v dané třídě od společnosti HP až 75 stran za minutu

Nejbezpečnější tisk s  ochranou vašich zařízení, tisků, dat a dokumentů.

Společně s nejkomplexnějším zabezpečením, extrémně nízkými provozními náklady ve své třídě při nižší spotřebě energie. Ideální pro 5členné až 15členné týmy s tiskem do 7 500 stran za měsíc. Za jednu černobílou tiskárnu A4 třídy Enterprise včetně materiálu a údržby pro vytištění 1000 stran měsíčně zaplatíte po dobu 36 měsíců jen 1 100 Kč bez DPH.

Vyzkoušejte si naše demo stroje!

Více info

Videokonference ve 4K s Logitech MeetUp

Dálkově ovládaná kamera a repro v jednom přináší špičkovou kvalitu obrazu do malých konferenčních místností. Její 120° zorné pole umožňuje snadno zabrat až osm osob kolem stolu. Rozlišení 4K, funkce otáčení, naklápění a zoom umožňují podle potřeby znovu zaostřit. Požádejte o bezplatnou zápůjčku!

23 272 | 28 159 s dph
Více info

Bezvadný pomocník v terénu

S přenosnou multifunkční tiskárnou HP Officejet 252 Mobile AiO můžete tisknout, skenovat a kopírovat prakticky kdekoli. Vyzkoušejte snadné připojení pomocí funkce Wi-Fi Direct, rychlý a snadný mobilní tisk. Automatický podavač dokumentů na 10 listů, baterie s dlouhou životností a největší výtěžnost na stránku ve své třídě.

7 024 | 8 499 s dph
Více info

Velká kapacita v malém půdorysu

ČB tiskárna Canon i-SENSYS LBP352x tiskne rychlostí až 62 str./min., rozlišení 600 × 600. Výběr až čtyř zásobníků papíru a navíc volitelný velkokapacitní zásobník papíru. Nabízí standard velkou kapacitu 600 stran, kterou lze rozšířit na 3 600 stran. Cloudový a mobilní tisk. Efektivní provoz pomocí velkokapacitních tonerových kazet Canon.

20 071 | 24 286 s dph
Více info

Tiskněte rychle, kvalitně a levně

Tato inkoustová barevná MF tiskárna HP OfficeJet Pro 8730 byla navržena pro podnikové prostředí s vysokým zatížením. Barevný tisk v profesionální kvalitě, nízké náklady, vysoká výtěžnost tisku stránek. Rychlost ČB tisku 24 str./min., oboustranné skenování a tisk, USB, WiFi, Ethernet, NFC.

7 841 | 9 488 s dph
Více info

Profesionální tisk za nízké náklady

MF tiskárna HP PageWide Pro 477dw představuje kombinaci nejnižších nákladů, kvality tisku a rychlosti. Získejte bohaté funkce zabezpečení a nízkou spotřebu energie. Rychlost tisku Až 40 str./min. Standardně duplexní tisk a ADF podavač dokumentů; vstupní zásobník na 500 listů. Vstupy: USB, ethernet WiFi.

16 652 | 17 460 s dph
Více info

Prodloužení servisu na 3 roky k tiskárnám HP OfficeJet a OfficeJet Pro

Užijte si svou odměnu. Touto ochranou své investice získáte větší klid a jistotu. Nabízíme vám prodloužení záruky na 3 roky. Nabídka platí jen pro koncové uživatele, tj. pro zákazníky, kteří produkty nakupují pro svou vlastní potřebu. Podmínkou je registrace nákupu.

Více info