Logo eKatalog Logo AutoCont

Dell Canvas

Pracoviště, které boří hranice. Realizujte své nápady díky převratnému novému nástroji, který umožňuje přirozené vytváření digitálního obsahu. Zahrnuje intuitivní dotykovou obrazovku, pero a puk. Dell Canvas získal cenu veletrhu ES 2017 Innovation Awards. 27" dotyková obrazovka s rozlišením QHD je umístěna vodorovně na stole a je spárována s notebookem, stolním počítačem nebo počítačem All-In-One se systémem Windows 10. Poskytne vám dostatek místa k realizaci vašich nápadů. Windows 10 podporuje Canvas. Díky tomu mohou skuteční tvůrci lépe zobrazovat a tvořit v digitálním prostoru. Digitální spolupráce nebyla nikdy snazší. Pero je citlivé na tlak a umožňuje přesné digitální kreslení. Lze jej magneticky připojit k čelnímu krytu – je tedy vždy po ruce. Stejně důvěrně známý jako pero a papír je 27" displej LCD s rozlišením QHD Adobe RGB, přímo spojený s antireflexním sklem Corning® Gorilla® Glass a eliminuje prodlevy mezi perem a obrazovkou.

Cena na dotaz
Více info

Počítač nejen pro skladníky

Honeywell CK75 je skvělé řešení bez kompromisů. Kromě toho, že je mobilní CK75 menší a lehčí než ostatní ve své ultra robustní třídě, je optimalizován pro skladové a distribuční prostředí s prémiovými průmyslovými materiály pro perfektní vyvážení odolnosti a výdrže.

42 449 | 51 363 s dph
Více info

AutoCont OfficePro mini

Akční skladový model o rozměrech jen 12x12 cm s Windows 10 Home. Výbava 32GB SSD a 2GB RAM je omezená licenčními podmínkami pro Windows 10 za speciální cenu pro malá PC. Disk i paměť se dají později kdykoliv vyměnit uživatelem za větší, licence Win zůstává platná i po upgrade. Do volné pozice lze umístit druhý HDD/SSD.

3 572 | 4 322 s dph
Více info

Nový Intel NUC s Optane modulem

Intel NUC 7i7BNHX1 je nejmenším základem PC s Intel® Optane™ modulem, který spojuje paměť a úložiště do jedné virtuální jednotky s využitím software Intel® RST k urychlení výkonu a odezvy počítače. Má osazen Thunderbolt 3, USB 3.1, DP přes USB-C, Wi-Fi.

6 913 | 8 364 s dph
Více info

Jasná vize

Vtáhnout tě do všeho, na čem děláš. O tom je tenhle iMac. A je přesvědčivější než kdy dříve. Úplně nové procesory, nejvyspělejší grafika, inovativní úložiště a rozhraní s větší propustností posouvají tvůj zážitek na nebývalou úroveň. Všechno ožívá na nejjasnějším a nejbarevnějším Retina displeji, jaký se kdy na iMacu objevil. Dodáváme také zákaznické konfigurace počítačů Mac!

58 067 | 70 261 s dph
Více info

HP Elite Slice

Představujeme zcela nové pojetí stolního počítače. Slice byl navržen pro moderní kanceláře a lze jej vybavit kompaktními bezkabelovými moduly pro nabíjení a telekonference. Překvapí čistým zvukem repro Bang & Olufsen. Collaboration cover slouží k vedení hovorů přes Skype jedním tlačítkem. Duše výkonného počítače uvnitř krásného modulárního těla.

24 672 | 29 853 s dph
Více info

Moderní SSD disky

Intel představil moderní SSD disky řady Intel DC P4600 Series. Určené jsou především pro servery a pracovních stanice. Mohou být ve formátu LP karty na sběrnici PCIe nebo jako 2,5“ case. Díky absenci mechanických částí je SSD disk nejenom rychlejší, ale také netrpí na defekty pohyblivých částí.. Požádejte nás o zápůjčku a vyzkoušejte si sami, jak výkon vašeho datacentra zvýší SSD PCIe pole.

38 972 | 47 156 s dph
Více info