Logo eKatalog Logo AutoCont

Exkluzivní 14“ HDR displej

Horká novinka mezi konvertibilními laptopy od Lenova uchvátí tenkostí a lehkostí. S výkonným notebookem tak můžete velmi snadno manipulovat a lehce jej přetáčet či používat tablet mód, kdy potřebujete.

Třetí generace však staví především na velkém displeji, který je opravdu mimořádný. Má úhlopříčku 14 palců, může být dotykový a ve vrcholné verzi přináší podporu HDR obrazu, což nároční uživatelé jistě ocení.

Kromě toho vydrží na jedno nabití až 15 hodin, takže se nemusíte obávat vybití při konferenci či během pracovní cesty. K dispozici bude, jak je u této třídy přístrojů běžné, i hlasová asistentka Alexa od Amazonu nebo funkce Windows Hello. Samozřejmostí je i skvělá hardwarová výbava, jež hravě zvládá i ty nejnáročnější operace.

68 842 | 83 299 s dph
Více info

Skutečně velký displej

Nový IdeaPad 320 je navrhnut tak, aby učinil váš život jednodušším. Proč se starat o maličkosti, které můžete přenechat své digitální asistence Cortaně? Ta vám nezapomene připomenout důležitou schůzku, blížící se deadline nebo narozeniny vaší rodiny a přátel. Vybaven pro dobrý výkon a dlouhověkost bude model 320 vaším dlouholetým společníkem a partnerem při cestě na vrchol.

18 266 | 22 102 s dph
Více info

Revoluce při poradách a konferencích!

HP Shareboard dokáže z běžné bíle tabule nebo chartboardu průběžně snímat a ukládat obsah, jenž vám rovnou převede do podoby PDF souboru a pošle kamkoliv budete chtít. Vaše konference tak už nikdy nebudou jako předtím! Vše můžete mít dokonale zdokumentované a vyhnete se tak nedorozuměním nebo pracnému přepisování. Přitom je díky ramenu s univerzálním úchytem a malé velikosti velmi snadný na používání.

Více info

Elegantní a dostupný

ZenBook od Asusu přichází v dokonalé harmonii a skvělým poměrem mezi tělem laptopu a displejem. Z multitaskingu a dokončování rozběhlých projektů se tak stává zábava. Méně konstrukce a více displeje znamená i lehčí hmotnost a snadnější přenosnost, takže na všem potřebném můžete pracovat kdykoliv to bude možné, protože si svůj ZenBook jednoduše vezmete s sebou.

14 868 | 17 990 s dph
Více info

Mimořádně lehký a tenký

Poznejte nepoznanou flexibilitu s novým tabletem S2 od Samsungu. Díky pozoruhodně tenkému a lehkému designu si můžete vzít své pracovní soubory, videa či fotky kdekoliv a sdílet je s každým, na kom vám záleží. Poměr stran 4:3 tabletu Galaxy Tab S2 nabízí ideální prostředí pro kancelářské úkoly. Pouzdro tabletu obsahuje klávesnici, která nabízí podobný zážitek jako PC. 8 MP fotoaparát a objektiv zase zajišťuje ostřejší, jasnější a čistší snímky.

10 743 | 12 999 s dph
Více info

Apple zachraňuje životy

Apple už 11 let v rámci projektu RED podporuje program proti šíření AIDS, který zajišťují poradenství, testování a léky bránící přenosu HIV z matky na nenarozené dítě. Ke světu bez AIDS můžete přispět i vy koupí speciální edice Iphone 8. Kromě výjimečného smartphonu, tak vykonáte i výjimečný čin, jež zachrání životy a přispěje k vymýcení viru HIV.

17 449 | 21 114 s dph
Více info

All in One od HP

Spolupracujte s kolegy na jediném stylovém a výkonném zařízení HP ProOne 440. Díky neuvěřitelné flexibilitě zařízení a integrovanému systému kabelů optimalizujete své pracoviště pro ten nejlepší kolektivní výkon. Tento elegantní All in One počítač zajistí celodenní spolehlivý výkon a efektivní spolupráci, ať už jej nasadíte do předních linií recepcí či do kanceláří pro firemní operace v zákulisí.

18 586 | 22 489 s dph
Více info