Vlastnosti a přínosy Druva InSync

Druva inSync je plně automatické zálohování mobilních zařízení i desktopů. Zahrnuje optimalizaci i pro pomalé datové připojení, deduplikaci a pohodlné sdílení vybraných dat. Podporuje šifrování, vzdálené mazání dat a lokalizaci uživatele.

inSync

Druva inSync je moderní a výkonný nástroj, který zabezpečí a chrání vaše data kdykoliv a kdekoli, ať už pracujete v kanceláři na PC, na cestách z notebooku nebo v terénu z tabletu či chytrého telefonu. Zajišťuje efektivní zálohování, jednoduchou správu a okamžitou obnova dat.

Druva inSync umožňuje plně automatické zálohování, šifrování dat na samotném zařízení i při jejich přenosu, vzdálený přístup k zálohám, sdílení souborů mezi spolupracovníky v pracovní skupině.

Druva inSync využívá deduplikaci, díky které jsou zálohovací procesy optimalizovány pro aktuálně používané přenosové médium, což umožňuje její využití na jakémkoli typu internetového připojení.

Druva inSync chrání data vůči vnějším vlivům i proti lidské chybě. Umožňuje rychle obnovit vybrané soubory přímo samotným uživatelem (omylem smazané nebo přepsané soubory) případně celé zařízení v případě jeho odcizení či poškození.

Podrobnosti naleznete v produktovém listu Druva InSync.