Logo eKatalog Logo AUTOCONT
Produktové tipy
na závěr roku

Tablet nebo počítač?

Představujeme vám zbrusu nový tablet iPad Pro. Tato jedinečná novinka je k dostání v 11″ a 12.9″ verzi a je vybavena pouze těmi nejšpičkovějšími technologiemi, jaké si dokážete představit.

Společnost tvrdí, že dokáže nejen konkurovat počítačům, dokonce je v mnoha ohledech předčí. Za tímto účelem vydala přibližně minutové video, v němž uvádí pět důvodů proč je nový iPad nejen alternativou, ale plnohodnotnou náhradou vašeho počítače.

Výkon. Díky použití čipsetu A12X Bionic s 64bitovou architekturou je nový iPad Pro výkonnější, než většina počítačů.

Je multifunkční. Zastane téměř cokoliv si vzpomenete. Počítač, scanner, kamera, kniha, editor videí a fotek, to vše v jednom.

Připojení kdekoli. S možností připojení k LTE se k internetu dostanete opravdu vždy a všude.

Jen dotek. Ovládání ještě nikdy nebylo snazší s 11 nebo 12.9 palcovým dotykovým edge-to-edge Liquid Retina displejem s rozlišením 2388 x 1668 pixelů.

Apple Pencil. Druhá generace dotykového pera Apple pencil s magnetickým přichycením je nezbytným příslušenstvím nejen pro psaní poznámek, ale především pro kreslení. Nyní s funkcí dvojitého kliknutí pro změnu velikosti štětců a funkcí bezdrátového dobíjení.

Nový iPad prošel výrazným faceliftem. Od starších verzí jej odlišuje design hliníkového těla s ostře řezanými hranami, chybějící tlačítko pro domovskou obrazovku nahrazené ovládáním pomocí gest ve spodní části obrazovky, funkce Face ID, ale především edge-to-edge Liquid Retina displej pro maximalizaci vašeho požitku z práce či zábavy.

31 499 | 38 114 s dph
Více info

Všestranný výkon

Exkluzivní 2v1 novinka Microsoft Surface Book 2 v precizním řemeslném zpracování za využití velice odolné a lehké slitiny hořčíku. Odnímatelný displej je připojen k tělu pomocí inovativního závěsu, který udrží displej pod libovolným úhlem. Pečlivě navržen pro práci s těmi nejnáročnějšími profesionálními aplikacemi díky procesoru Intel® Core™ 8. generace.

56 990 | 68 958 s dph
Více info

Ze starého notebooku nový?

Odpovědí je SSD disk Kingston. Jedním ze základních prvků výkonu moderních notebooků a počítačů je rychlý disk. Pokud zvažujete koupi nového notebooku nebo PC, možná budete překvapeni, že se zlomkem investice vdechnete svému zařízení zcela nový život. Rychlé SSD disky Kingston se nabízí v řadě variant s vysokým standardem zabezpečení.

Více info

Opět jednička

Hranice je třeba posouvat. A proto se nám nový smartphone Huawei P20 Pro vůbec poprvé představuje s trojitým 40 Mpx fotoaparátem Leica. Vaše důležité životní okamžiky nyní zachytíte s bezkonkurenční ostrostí, přesností barev a neuvěřitelnými detaily ať už trávíte čas v práci nebo s rodinou. Dosáhněte profesionální kompozice s podporou procesoru Kirin 970.

18 181 | 21 999 s dph
Více info

Harmonie designu a výkonu

Třetí generace ThinkPadu X1 Tablet je od základů přetvořena a nabízí vám výkon, produktivitu i přenosnost v prvotřídním odnímatelném zařízení 2v1, které je ideální pro vaše podnikání. Od velkého bezrámečkového displeje - nyní 13“ - k odolnému zabezpečení hardwaru až po ovládání hlasem pro rychlé zapnutí zařízení je X1 Tablet perfektní řešení pro profesionály na cestách.

39 540 | 47 843 s dph
Více info

Informace po ruce

Přidejte se k úspěšnému českého modernímu pětibojaři Davidu Svobodovi a zapojte do svého vývoje ty nejlepší technologie. Watch Fortuna vám zaručí, že se nikdy nepřestanete zlepšovat a poženou vás za vaše limity. Hodinky Huawei Watch využívají operační systém Android Wear a jsou vybaveny inteligentním osobním asistentem Google Now. Celý svět máte na svém zápěstí.

5 012 | 6 065 s dph
Více info

Velká podívaná

Vůbec největší displej na iPhonu. Ještě rychlejší Face ID. Nejchytřejší a nejvýkonnější čip ve smartphonu. A přelomová dvojitá fotosoustava. iPhone XS představuje všechno, co na iPhonu milujete. Dotažené do dokonalosti. Vydejte se objevovat svět s přelomovým produktem Apple a nalezněte krásy speciálně navržené obrazovky iPhonu s technologií Super Retina.

36 151 | 43 743 s dph
Více info